Více info Chci se zúčastnit!
Mgr. Markéta Chudáčková

Trénink komunikačních dovedností pro advokáty

Čtvrtek 25. 5. 2023 / 18–20.30 hod
Uruguayská 11, Praha 2 – Vinohrady

V neustále se zrychlujícím světě už nestačí pouze znát právo k tomu, aby jeden vybudoval úspěšnou advokátní praxi. Je třeba umět naslouchat klientům (také protistranám, soudcům, úředníkům a všem dalším aktérům), pochopit kontext situace a umět srozumitelně předat informace.

Během 2,5 hodin si v inspirativním prostoru fora iuris vyzkoušíme projev před publikem, zaměříme se na budování empatie a spolupráce. Vystoupíme z naší všední rutiny a komfortu, abychom uměli lépe zvládat jak stres svůj, tak našich klientů.

To vše pomocí technik improvizace a jevištního umění. 100% praxe a zapojení zúčastněných.

Během následného večírku budeme mít možnost nad sklenkou dobrého vína sdílet svoje zážitky a dojmy z workshopu.

Kdo vás večerem provede

Hanka Velechovská Šmýdová je divadelnice, učitelka a lektorka. Improvizaci se věnuje od svých 14 let a od té doby nepřestala. Jak sama říká, improvizace jí pomáhá ve všech oblastech života a ve všech profesních sférách, kterým se věnuje. Ať se jedná o pomoc společnostem inovovat a kultivovat svoje prostředí, nebo o zlepšení kvality českých škol, aby se děti s radostí učily.

Marta Ptáčková je lektorka a advokátka, které improvizace změnila život. Taky proto chce dělat věci jinak a věří, že to, co odlišuje dobrého právníka od toho skvělého, je umění naslouchat a umění dívat se na věci jinak.

Kde

Kdy

Čtvrtek 25. 5. 2023

18.00–20.30 ... Workshop komunikačních dovedností
20.30–23.00 ... Afterparty (na terase, pokud nám to počasí dovolí)

Prostor Vám bude otevřen již od 17.00, abyste si mohli v klidu vydechnout po pracovním dni a naladit se na večer. K dispozici budou nápoje a něco malého k zakousnutí.

Cena

800 Kč

Kapacita workshopu je omezená, aby se lektorky mohly všem věnovat.
Přihlaste se proto prosím co nejdříve!

Těšíme se na Vás!